Pomôžeme Vám s kariérou

Kurz Trainee program SK realizujeme od roku 2013. Trainee program SK je aktivita spoločnosti pbkon s.r.o.. Sme provýkonovo orientovaná poradenská firma.

Od roku 2013. V obchodníckych pozíciach sme prví na trhu.

Konzultant Peter

Peter

kariérny poradca

"Pohovorov, ktoré sme sami realizovali a aj pohovorov na ktoré sme poslali nami pripravených adeptov bolo veľa. Vieme našim adeptom poradiť ako uspieť aj na viacerých pohovoroch."

Ako kariérny poradca pracuje viac ako 15 rokov. Je presvedčený, že vysnívanú kariéru vie dosiahnúť každý kto chce, je odhodlaný a ochotný na cieli pracovať. V roku 2013 založil spoločnosť pbkon s.r.o., táto sa zaoberá poskytovaním konzultačnej činnosti a zároveň realitzuje projekt Trainee program SK. Viac ako 12 rokov pracoval v bankovníctve na viacerých manažérskych postoch (napr. riadil najväčšie privátne bankovníctvo na Slovensku, riadil region bankových pobočiek v Bratislave ...).

  • Linkedin
Konzultant Vlado

Vlado

konzultant, kariérny poradca

"Neexistuje zlý zamestnanec. Iba nešťastný. Máme dosť skúseností na to, aby sme Ťa nasmerovali k tvojej vysnívanej kariére a pomohli Ti k radosti z práce."

Posledných viac ako 6 rokov sa venuje tréningom a kariérnemu poradenstvu mnohým úspešným obchodníkom. Ako tréner a lektor participuje na školeniach najmä bankárov, ale aj zamestnancov a manažérov iných spoločností (poisťovne, leasingovky, telekom operátori). V predchádzajúcom zamestnaní pracoval ako bankár a manažér a kariérne rástol cez všetky retailové pozície v Tatra banke (7 pozícií za 12 rokov). Miluje svoju rodinu, aktívne športuje v zime aj v lete a učím sa po francúzsky 😊.

  • Linkedin
Konzultant Andrej

Andrej

konzultant, kariérny poradca

"Každý môže podstatne zlepšiť svoje šance na pohovore ak sa profesionálne pripraví. Ak má klient ochotu venovať sa príprave, jeho úspešnosť výraze zvýšime."

V spoločnosti pbkon pracuje od jej založenia. Venuje sa príprave ľudí pre prácu na rôzne zväčša obchodnícke pozície od úplných začiatočníkov až po manažérov. Predtým pracoval v bankovej skupine kde sa počas kariéry vypracoval z nováčika až na vyššie manažérske pozície.

  • Linkedin

Doposiaľ sa naši adepti umiestnili v týchto firmách:

Kto sme

  • Sme provýkonovo orientovaná poradenská firma. Nedržíme sa ustálených postupov a už vôbec nie názorov. Všetky siločiary sa pre nás spájajú vo výsledku. Výkon je spoločným menovateľom našich aktivít.

Menu

Kde sme